Merhaba ıkı defa ıdrar testi yaptım ıkıside çift çizgi ama biri silik çıktı

Merhaba ıkı defa ıdrar testi yaptım ıkıside çift çizgi ama biri silik çıktı ve adetm 10 gun kadar geçikti hamilemiyim acaba tesekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : İdrarla yapılan gebelik testlerinin değerlendirilmesi için doktorlarımız Gebematik geliştirdiler.İdrar testi sonucunuzu Gebematik'e sormak için tıklayınız...