Merhaba kalp çarpıntı şikayetim var tiroid değerlerim nasıl tiroid var mı?

Merhaba kalp çarpıntı şikayetim var tiroid değerlerim nasıl tiroid var mı? Serbest t3: 3.9 aralık 2.28-4.0 Serbest t4: 1.07 aralık 0.60-1.25 TSH: 2.60 aralık 0.38-5.33

Tahlil.com Cevabı :

Bizlere sorduğunuz tahlilleri inceledik, Tahlil sonuçlarınız normal.Herhangi bir problem görülmüyor testlerde.