Merhaba Kan testi sonucum genelde düşük çıktı. Sonuç hakkında genel bilgi verirseniz

Merhaba Kan testi sonucum genelde düşük çıktı. Sonuç hakkında genel bilgi verirseniz sevinirim tşk.. HGB 6.4 HCT 22 MCV 50 MCH 14.5 MCHC 29.1 RDW. 18.2

Tahlil.com Cevabı : Ciddi boyutta kansızlığınız var, araştırılmalıdır, talasemi taşıyıcılı da olabilir, hematolojiye gitmenizde fayda vardır..