Merhaba kız arkadaşımla açık bir şekilde sürtünme yoluyla ilişki yaşadık zevk suyu kız arkadaşımın vajinasına geldi?

Merhaba kız arkadaşımla açık bir şekilde sürtünme yoluyla ilişki yaşadık zevk suyu kız arkadaşımın vajinasına geldi daha sonra elimle de orgazma başladım elimde de zevk suyu vardı biraz ama yaklaşık 5 dk sonra tuvalete gitti ve duruladı vajinasını acaba hamilelik var mıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik riski düşük de olsa vardır..