Merhaba kızımın plt değeri düşük çıkıyor 2 kere 1 er hafta arayla hematoloji bölümünde yattı enfeksiyona bağlı kan değeri düşüyor diyorlar en son ishali vardı k

Merhaba kızımın plt değeri düşük çıkıyor 2 kere 1 er hafta arayla hematoloji bölümünde yattı enfeksiyona bağlı kan değeri düşüyor diyorlar en son ishali vardı kan geldi dışkısından 2 kere bu çok ciddi bir durum mudur? Biz yeterince tatmin olamadık

Tahlil.com Cevabı :

PLT düşüklüğü hakkında bir şey söylememiz için plt değerini bildirmelisiniz