Merhaba kolay gelsin. Adetimden hemen sonraki gün eşimle birlikte olduk ertesi gün hapı kullandım ama iki hafta sonra mide bulantısı kasıkta ağrı olmaya başladı

Merhaba kolay gelsin. Adetimden hemen sonraki gün eşimle birlikte olduk ertesi gün hapı kullandım ama iki hafta sonra mide bulantısı kasıkta ağrı olmaya başladı kan tahlili yaptırdım değer 0.7 çıktı.Ama henüz bir sonraki adetimin günüde gelmedi. İnternetten baktım negatif yazan da var hamileyim diyende.Şimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Gebelik test sonucunuz negatif  çıkmış yani gebelik yok.Ertesi gün hapı kullanımı sonrasında bu tarz şikayetler olabilmektedir.Adet tarihinde gecikme,düzensizlik,ağrılı adet,kasık ağrısı gibi.Şikayetleriniz muhtemelen kullanmış olduğunuz ilaca bağlıdır