Merhaba. Kolesterol sonucum 245 çıktı?

Merhaba. Kolesterol sonucum 245 çıktı. ޞžu an aknatrent ilacı kullanıyorum. Her ay kan tahlili yaptırıyorum. Acaba bu yüksek kolesterolun her hangi bir zararı olur mu? İlaç kullanmadan nasıl düşüre bilirim? Teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Düzenli egzersiz ve diyet mutlaka düşürmede faydalı olacaktır