Merhaba nikah basvurusu icin tahlil yaptirdim ama sonuclarim garip geldi acil kan tahlili sonucumu yorumlar misiniz?

Merhaba nikah basvurusu icin tahlil yaptirdim ama sonuclarim garip geldi acil kan tahlili sonucumu yorumlar misiniz? Wbc 1 , hgb 8.2 , hct 24.3 , plt 29. Ne# 0.8 , lym# 0.2

Tahlil.com Cevabı : Evet normal değil.En kısa zamanda hematoloji bölümüne muayene ve ileri tetkik için başvurun.Bu arada tahlilinizi bir başka yerde daha tekrarlatmanızda fayda var.Testin çalışılmasında da teknik bir sorun olabilir.