Merhaba Nişanlımın kan degerleri cok yüksek cıktı ve ilikten kan alınacak yarın,oldukça endişeliyim sürekli terliyor?

Merhaba Nişanlımın kan degerleri cok yüksek cıktı ve ilikten kan alınacak yarın,oldukça endişeliyim sürekli terliyor ve bas dönmesi var,testte cıkan koyu renkli degerler ,LY %30.9MO% 11.9LY# 2.23MO#0.86RBC 6.20HGB 18.7HCT 55.9MPV 10.5KREATININ(SERUM) 0.62

Tahlil.com Cevabı : Evet kan fazlalığı var.Yüksek rakımlı bölgelerde yaşayanlarda, sigara içenler de bu tür sonuçlar çıkabilir.Bir hematoloji uzmanına başvurabilirsiniz