Merhaba, Nöroloji ve Kadın Hastalıkları bölümlerinde yaptırmış olduğum kan tahlili sonuçlarımda CRP(

Tahlil.com Cevabı : Merhaba, Nöroloji ve Kadın Hastalıkları bölümlerinde yaptırmış olduğum kan tahlili sonuçlarımda CRP(kantitaf) değerim 54.7 , Üre 14.0 , Demir 151.0 , Ferritin 11.1 , MCV 80.0 ayrıca sedimantasyon 1 saat 3 olarak görünmektedir. Tahlil sonuçlarımı yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler.