Merhaba oğlum çok terledigi için hastaneye gittik kan aldılar

merhaba oğlum çok terledigi için hastaneye gittik kan aldılar ve değerlerde 4 tanesi problemli doktor yaşına göre normal oldugunu söyledi ama içime sinmedi oğlum 12.04.2008 doğumlu HCT 37,4 MCV72,5 MCHC 37,7 MPV 11,3 ÇIKTI acaba başka doktora daha gitmelimiyim

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık olabilir, araştırılması gerekir..