Merhaba oglumu alerji ve imuunoloji doktoruna goturmustum bir adet kan tahlili istedi yorumlayabilir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Merhaba tabii ki yorumlayabiliriz.Ancak sorunuza istinaden tahlil sonuçlarını göndermemişsiniz, sonuçlarınızı ister fotosunu çekerek yollayabilir veya sorunuza değerleri normal değerleri ile birlikte girerek gönderebilirsiniz.
Tarafınıza 1 soru sorma hakkı daha eklenmiştir.İyi günler dileriz.