Merhaba. Partnerimle periyodu sonlandıktan 5 gün sonra arkadan ilişki yaptık?

Merhaba. Partnerimle periyodu sonlandıktan 5 gün sonra an*l ilişki yaptık. Korunma kullanmadım ve partnerimin içine boşaldım. Ancak geri çekilirken meninin bir kısmı vajinasının üzerine aktı. Partnerim meninin rahme girmesini engellemek için hemen ayağa kalktı, fakat içimiz rahat etmediği için ilişki üzerinden 20 saat geçmeden norlevo kullandı. Ama periyodu bu ay 4 gün gecikti. Ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı :

Gecikme 1 haftayı bulursa bir test yapın sonucu tekrar yazın.