Merhaba pen*simin üzerinde çıkan küçük sivilcelerden ötürü cilt doktoruna gittim HPV ve HIV tehlikesi var mı?

Merhaba pen*simin üzerinde çıkan küçük sivilcelerden ötürü cilt doktoruna gittim. Elisa Jel isminde bir test yaptı. Sonuçlar aşağıda. Yorumlayabilir misiniz. HPV ve HIV tehlikesi var mı? HBsAg Negatif 0.29 Negatif Anti HCV Negatif 0.04 Negatif Anti HIV Negatif 0.13 Negatif Anti HBs Pozitif 10.81 mIU

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız temiz çıkmıştır..