Merhaba, RF= 21 yükssek, LDH=248 yüksek, ALBÜMIN=4,86 ?

Merhaba, RF= 21 yükssek, LDH=248 yüksek, ALBÜMIN=4,86 Yüksek Diğerleri Normal , hocam 32 yaşındayım ve kucukken tifo hastalıgı gecirdim ve HBSAG=6973 pozitif genel orlarak yorumlarmısınız tedavisi nasıl olur saygılar .

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B taşıyıcısı olabilir veya enfeksiyonu yeni geçiriyor olabilirsiniz.Bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurmanızda yarar var.