Merhaba, romatizma tanısı amacıyla aşağıdaki tahlil sonucuna dair yorumlarınızı rica ederim.

Merhaba, romatizma tanısı amacıyla aşağıdaki tahlil sonucuna dair yorumlarınızı rica ederim. Teşekkürler. CK -200 RF - 15,9 HGB -18 NEU -80 LYM -50 RBC - 6,2 WBC -11 HCT -55 MCV -100 MCHC -35 EOS -5 PLT- 400 PDW- 18 LYM -5 NEU -8 MONO- 1 Sedimentasyon . 0 Sed. 1 saat - 20

Tahlil.com Cevabı : MCV değeriniz yüksek, Vit B12 tetkiki yapılmalı, kan değeriniz yüksekliği açısından hematoloji uzmanına başvurmalısınız..