Merhaba sayin ilgililer kan değerlerimin yuksek mi normal mi oldugunu ogrenmek istiyorum

Tam kan değerleri : WCB : 7.36 103/MM3 RCB : 5.42 10^6/MM^3 HGB : 17.3 g/dL HCT : 49.0 % MCV: 90.4 fL MCH: 31.9 pg MCHC: 35.3 g/dL RDV : 13.4 % HbsAg ( ELISA ) : NEGATIF Anti HCV : NEGATIF VDRL - RPR : NEGATIF Merhaba sayin ilgililer kan değerlerimin yuksek mi normal mi oldugunu ogrenmek istiyorum

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız erkek iseniz normal görünüyor..