Merhaba, sevgilimde 1 hafta önce sürtünerek ilişkiye girdik ?

Merhaba, sevgilimde 1 hafta önce sürtünerek ilişkiye girdik tam temas vardı ve üstümüzde herhangi birşey yoktu sperm vajinaya temas etti. bugün tekrar ilişkiye girdik ve yine aynı şekilde vajinaya temas etti sperm ama 1 saat sonra duş alarak vajinasını temizledi.

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi olursa test yapmanızı öneririz..