Merhaba. Sevgilimle bu ay içinde 3 kere beraber olduk arkadandan. Hamile mi?

Merhaba. Sevgilimle bu ay içinde 3 kere beraber olduk analdan. Sevgilim daha bakire. Anala boşalma veya vajinaya temasda olmadı. Fakat adeti gecikti. Hamile kalma ihtimali var midir. Adeti 4 5 aydan beri düzensiz bu arada

Tahlil.com Cevabı :

an*l ilişki ile hamileliğin oluşması söz konusu değil. Gecikmenin nedenini öğrenmek için gerekli tahliller yapılmalıdır.