Merhaba sevgilimle sürtünme yoluyla birlkte olduk o dışarıya boşaldı ama adetim 2 gün gecikti hamile kalma riskim varmıdır ?

Merhaba sevgilimle sürtünme yoluyla birlkte olduk o dışarıya boşaldı ama adetim 2 gün gecikti hamile kalma riskim varmıdır sağolun

Tahlil.com Cevabı : 3 gün sonra gebelik testi yaptır canım.

m*************** :

Hocam 4-5 temmuzda ılıskıye gırdım .13 temmuzda adet gordum yalnız 3 gun surdu 8 agustosda tekrar adet gordum ve 4,5 gun surdu...bu ay ıse adetım 2 gun gecıktı gebe olmktan korkuyorum sızce hamılemıyım test yapsam evde cıkar mı

Cevap:

İlişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

d********** :

Merhaba ben erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim. Boşaldı ancak vajinama spermlerin gelme ihtimali çok az. 10 gün sonra adet oldum ve bi 10 gün sonrada bunaltı ve başdönmesi oldu bende. Acaba hamile miyim? Tşk.

Cevap:

Hamile kalmaktan bu kadar korkuyorsanız bu işlere bir daha hiç girişmeyin. Bu şekilde hamile filan kalınmaz.Muhtemelen yaşınız da küçük. Biraz vakit ayırıp hamileliğin oluşumu ve gebelik testlerine dair aşağıdaki yazılarımızı dikkatle okuyun

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.