Merhaba sevgılımle surtunme yoluyla ılıskıye gırdık ıc camasırımz oldan 2 cm fılan gırdı uzerıne bosalma fılan olmadı

 Merhaba sevgılımle surtunme yoluyla ılıskıye gırdık ıc camasırımz oldan 2 cm fılan gırdı uzerıne bosalma fılan olmadı sevgılımın adet gununu 11 deyken o bugun gordu acaba hamıle olasılıgı var mı ???

Tahlil.com Cevabı :  Bu şekilde zaten hamilelik olmaz  ayrıca ilişki sonrası adet görülmüş olması hamilelik şansının bulunmadığını gösteriyor. Adet sonrası korunmasız bir ilişki olur ise tekrar, bundan sonraki süreçte yine bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.

g******** :

öncelikle iyi günler ben sevgilim ile eşofmanım üzerimizdeyken seviştik fakat eşofmanımın üstüne boşaldı ve benim iç çamaşırıma da geldiğini hissettim hamile kalma olasılığı var mıdır ? varsa bunu engelleyebilecek bir ilaç tavsiye eder misiniz lütfen

Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

g******** :

eşofman üzerinden spermler vajinaya girebilir mi ?

Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.