Merhaba Son Adet Tarihim 3 Kasım ve 1-2Aralıkta pembe lekelenmelerim oldu?

Merhaba Son Adet Tarihim 3 Kasım ve 1-2Aralıkta pembe lekelenmelerim oldu bende 3 Aralıkta Betahcg yaptırdım 59.75 çıktı değer çok mu düşük sizce ?

Tahlil.com Cevabı : Değer hamileliği destekliyor. Ancak değerinizi düzenli aralıklarla takip ettirmenizde fayda var.