Merhaba. Surekli adet duzemsizligim nedeni ile hormon testi istedi doktor. Ve cocuk isteyen biriyim

Tahlil.com Cevabı : Merhaba. Surekli adet duzemsizligim nedeni ile hormon testi istedi doktor. Ve cocuk isteyen biriyim acaba sonuclarimla ilgili bilgi verebilirmisiniz. Fhs 5.18 B-hcg 0.19 Ft4 0.89 LH 6.9 E2 242 Prolaktin 21.98 Ft3 3.53 Tsh 1.92