Merhaba Tahlil sonuclarimi değerlendirir misiniz ? Ferritin 6 referans araligi 11.0-306.8 Kan üre azotun (BUN) 6.54?

Merhaba Tahlil sonuclarimi değerlendirir misiniz ? Ferritin 6 referans araligi 11.0-306.8 Kan üre azotun (BUN) 6.54 referans araligi 7.94-20.09 Sodyum (na) 135 referans araligi 136-145 Ferritin değerim her gecen gün düşüşler de kırmızı et tuketmedigimden kaynakli sanirim. Nazil bir yol izlemeliyim.

Tahlil.com Cevabı : Hemoglobin değeriniz normal ise çok önemli değildir, demirden zengin diğer gıdaları tüketebilirsiniz..