Merhaba tsh 0.0008, t4(ft4)2.00 tahlil sonuçlarım bunlar çıktı?

Merhaba tsh 0.0008, t4(ft4)2.00 tahlil sonuçlarım bunlar çıktı.Dahiliye uzmanı hipertroidi teşhisi koydu ve neuvitan 2X1, dodex ampul ayda 1 kere, dideral 3xçeyrek, propycil 3x1 ve çok çarpıntım olduğunda içmem için atarax verdi. Sizce birde endokrin bölümüne gitmelimiyim yoksa ilaçları içeyimmi?

Tahlil.com Cevabı : TSH değeriniz düşük bu da normal değil. Tiroid beziniz fazla çalışıyor olabilir.Endokrinoloji bölümüne başvurunuz.TSH testi ve hangi durumlarda düşük çıktığına dair aşağıdaki yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Tiroid Testleri,http://tahlil.com/10-soru-ve-cevapta-tiroid-hastaliklaritiroid-testleri-st3-st4-tsh-ve-tiroid-testlerinin-yorumlanmasi