Merhaba, TSH 5,70 T4 0,75 T3 2,89 ANTİ TPO 0.1 sonuçlar bunlar doktor ilaç kullanımına başlamayalım?

Merhaba, TSH 5,70 T4 0,75 T3 2,89 ANTİ TPO 0.1 sonuçlar bunlar doktor ilaç kullanımına başlamayalım 6 ay sonra tekrar bakacağız dedi,sizce sonuçlar mormal mi??

Tahlil.com Cevabı : TSH dewğeriniz yüksek, tedavi konusunda karar ve sorumluluk doktorunuza aittit.