Merhaba vajinadan koyu kırmızı pembe arası katı bir sıvı geldi nedeni ne olabilir doktor ?

Tahlil.com Cevabı : Akıntınızın olağan bir akıntı olmadığından şüphe ediyor iseniz bir kadın doğum uzmanına başvurup muayene olmalısınız.Gerek görür ise akıntının nedeninin araştırılması için tahliller isteyecektir.