Merhaba. Yaklaşık 2 gün önce Sevgilimle sürtünme yolu ile ilişkiye girdik. Hamile mi?

Merhaba. Yaklaşık 2 gün önce Sevgilimle sürtünme yolu ile ilişkiye girdik. Adetli olduğu gündü sanırım. Ben arkasına boşaldım. Ordan akıp vajinasına doğru gitmiş olabilir. Ama altında Ped vardı. Tuvalete gidip baktığın da Ped de Sperm izleri varmış. Ama ondan önce iyice sildik. Hamile kalma riski var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimali düşük de olsa mevcuttur. Adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırılabilir.

y******** :

Doktor bey spermler distan vajinaya temas etse hamile kalirmiyim ama vajina icine bosalmadan distan arka tarafimdan kayip gelen sperm

Cevap:

Vajinaya temas olursa gebelik riski de vardır

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.