Merhaba, yaklasik 3 yildir gunde yarım levotiron kullaniyorum.

Merhaba,yaklasik 3 yildir gunde yarım levotiron kullaniyorum. ilac kullanmama ragmen uyku hali, yorgunluk, dusuk nabiz, unutkanlik, kilo verememe, zaman zaman ellerde sisme hali devam ediyor. en son yaptirdigim test sonucu asagidadir. sonuclarimi yorumlarsaniz sevinirim. simdiden tesekkur ederim.Test Adı Sonuç Birim Referans DeğerTriiodotironin, serbest (FT3) 4.62 pmol/l 3.5-6.5 Tiroksin, Serbest (FT4) 14.061 pmol/l 11.5-22.7 Tiroid Stimülan Hormon (TSH) 5.20 uIU/ml 0.35-5.50 Tiroid Peroksidaz Antikoru (anti-TPO) >1300.0 IU/ml 0-60 Tiroglobulin Antikoru (anti-Tg) 33.0 IU/ml 0-60

Tahlil.com Cevabı : İlacınızın dozu yetersiz, doktorunuzla konuşup dozun artırılması uygun olur