Merhaba, yaş 36 perhiz süresi 4 gün, Görünüş : Normal Viskosite :Akıcı Hacim 2ml Ph : 7,2 ?

Merhaba, yaş 36 perhiz süresi 4 gün, Görünüş : Normal Viskosite :Akıcı Hacim 2ml Ph : 7,2 konsantrasyon 65 mil hızlı hareketli :8 yavaş hareketli :15 yerinde hareketli 8 yıkama sonrası hızlı hareketli 20 yavaş hareketli 50 yerine hareketli 10 yıkama sonrası kons:20mil morfolji:2 anglu:yok?

Tahlil.com Cevabı : Normal şekilli spermlerin oranı düşük.Bu da istenen bir durum değil.Üroloji bölümüne başvurmalısınız.