Merhaba, yaşım 33, İdrar testi yaptırdım ve ultrason çektirdim yorumlayabilir misiniz? Renk: sarı Gö

Tahlil.com Cevabı : Merhaba, yaşım 33, İdrar testi yaptırdım ve ultrason çektirdim yorumlayabilir misiniz? Renk: sarı Görünüm:berrak dansite:1020 PH:7 Protein:negatif Glukoz:negatif Keton:negatif Ürobilinojen:normal Bilirubin:negatif Nitrit:negatif Lökosit 3-4 ; Eritrosit 4-5 / İdrar Kültürü sonucu: Üreme Olmadı. Ultrason sonucu: Prostat volumü: 16cc / mesane lüminal içeriği doğaldır - duvar kalınlığı 5 mm artmıştır