Merhaba,22 haziran günü erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.Daha önce cinsel deneyimim olmadı?

Merhaba,22 haziran günü erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik.Daha önce cinsel deneyimim olmadı.ilişki sırasında zaman zaman canım çok yandı ama içime girmediğini söyledi ve kanama olmadı.ama 2saat sonra akıntı halinde kanamam oldu ve devam ediyor,nedeni nedir?adet günüm 1hafta önceydi.

Tahlil.com Cevabı : Kızlık zarı bozulmuş olabilir, sürtünmeye bağlı tahriş olmuş olabilir, muayene edilmeden birşey söylenemez..