Merhaba.3 yaşında oğlum dün kusma ile doktora gittik.

Merhaba.3 yaşında oğlum dün kusma ile doktora gittik.yediğnin içitğini kusuyor.tahlil sonucuWBC 17,9Lymph# 4,7Gran# 12,3HCT 36,3MCV 73,7MCH 25,3RDW-CV 16PDW 17,4PCT 0,312teşhis faranjit dendi.kusma nedeni ne olabilir.?teşekkürler iyi çalışmalar

Tahlil.com Cevabı : Buradan çocuğunuzun kusma nedenini bu bulgularla anlamam olanaklı değil, ama tahlil sonuçları faranjit ile örtüşüyor.