Merhaba,64 yaşındayım.İzmir'de yaşıyorum.Bütün hayatım boyunca son derece normal olan kilom son 8 senede menopozdan sonra giderek arttı?

Merhaba,64 yaşındayım.İzmir'de yaşıyorum.Bütün hayatım boyunca son derece normal olan kilom son 8 senede menapozdan sonra giderek arttı.Yaptığım-diyetisyen eşliğinde-diyetlerde ancak geçici fayda verdi.İzmir'de bu testi nerede yaptırabilirim.Selam

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle size önerimiz bir endokrinoloji uzmanına başvurmanız.Kendisinin yapacağı detaylı muayene ve tahlillerden sonra ilave olarak hangi testlere ihtiyaç duyacağınız konusunda sizleri bilgilendirecektir.Şu aşamada sadece diyetisyen eşliğinde  zayıflamanız yeterli olmayabilir.