Merhaba.Annemde son 1 ayda birkaç kez kanama oldu menapoza gireli 15sene olmuştur.Sonra kanaması kesildi.

Merhaba.Annemde son 1 ayda birkaç kez kanama oldu menapoza gireli 15sene olmuştur.Sonra kanaması kesildi.Doktor smear testi yaptı ve sonuç: 1- LSİL 2-Reaktif hücreler değişikliklere bağlı olarak Cin3 tahmin ediliyor gibisinden şeyler yazıyordu. endoservikal küretaj önerilir yazıyordu.sonuc ne olabilr

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz şüpheli bir durum görmüş ve cerrahi müdahale önermiş.Bu durumda ömerilerine uynmanız uygun olacaktır.