Merhaba,ben 31 yaşında ve 1.5 senelik evli bir bayanım.

Merhaba,ben 31 yaşında ve 1.5 senelik evli bir bayanım.Aşağıdaki tahlil sonuçlarımda hamile kalmamı etkileyecek bir değer olabilir mi?Şimdiden çok teşekkür ederim..Triiodotironin,sebest(FT3): 6.03Tiroksin,serbest (FT4): 12.32Tiroid stimülan hormon(TSH): 1.63Luteinizan hormon (LH): 7.34Estradiol (E2): 219.6Folikül stimülan hormon(FSH): 3.52Prolaktin(PRL):9.58

Tahlil.com Cevabı : Lütfen aşağıdaki uyarıları okuduktan sonra testlerinizi gönderin.http://tahlil.com/bayanlar-hormon-tahlillerini-gonderirken-nelere-dikkat-etmeliler