Merhaba.ben adetim 3 gün geciktikden sonra idrardan gebelik testi yaptim pozitiv cikti.

Merhaba.ben adetim 3 gün geciktikden sonra idrardan gebelik testi yaptim pozitiv cikti.ertesi gün adetim oldu.ama ilk gün normal kanamaya benzesede ertesi gün rengi cok koyulasdi.acaba hamilelik söz konusu ola bilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Kanda beta HCG çalışılmasını ve takip edilmesini öneririz..