Merhaba,,dün 5 yaşındaki oğlumun tahlil sonucunu aldım birde sizinle paylaşmak istiyorum ?

Merhaba,,dün 5 yaşındaki oglumun tahlil sonucunu aldım birde sizinle paylaşmak istiyorum yorumunuzu beklicem,hgb 11.1- hct 32.3 -mcv76.8-mch26.4-ne# 1.3-ne% 26.8-ly% 66.7 şimdiden teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Hafif bir kansızlık olabilir.Doktorunuz gerek görürse ilave tahliller de isteyecektir