Merhaba,idrar yollarımda iltihap nedeniyle bugün tahlil yaptırdım.lökosit:30-35 epitel:15-20 çıktı.ilaç yazdı?

 Merhaba,idrar yollarımda iltihap nedeniyle bugün tahlil yaptırdım.lökosit:30-35 epitel:15-20 çıktı.ilaç yazdı doktorum,kullanacağım fakat,başka bir şey çıkar mı diye korkuyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonları tanısında idrar kültürü çok daha net biligi verir.Ama maalesef bu çok kıymetli testi bir çok doktor istemiyor.Bu testin sonucuna göre antibiyotik tedavisine başlamak çok daha doğru