Merhabalar 2 gunde 3 kere peceteye pembe kan bulastı ama sanki boyle kalemle kagıda nokta koyarsın y

Merhabalar 2 gunde 3 kere peceteye pembe kan bulastı ama sanki boyle kalemle kagıda nokta koyarsın ya o sekilde cok az yani gecen hafta doktora da gittim testte yaptım kesin olarak hamile degilim acaba bu acık renkteki lekelenmenin sebebi ne olabilir 2 ay once ertesi gün hapı kullandım ondan olabilir mi veya neden lutfen yardımcı olun cok korkuyorum

Tahlil.com Cevabı : Ertesi gün hapı kullanımı sonrasında adet düzensilikleri görülebilmekle beraber bir çok nedene bağlı olarak da bu gibi durumlar yaşanabilir. Şikayetleriniz devam ederse bir kadın doğum doktoruna başvurabilirsiniz.