Merhabalar 20 yaşında bir bayanım haziran ayında hastaneye giderek tiroid için tahliller yaptırdım sonuçlarım şu şekilde ;

Merhabalar 20 yaşında bir bayanım haziran ayında hastaneye giderek tiroid için tahliller yaptırdım sonuçlarım şu şekilde : TSH TSH 1.174 µIU/mL 0.35 5.50 SERBEST T4 (FT4) FrT4 0.8 ng/dL 0.74 1.52 sizce önemli bir durum varmıdır ? şimdiden teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Normal sonuçlar