Merhabalar, 20/bayan geçen hafta kan testi yapıldı b12 vitamini 172.7 çıktı. Kan verdiğimde bir rahatsızlığım yoktu?

Merhabalar, 20/bayan geçen hafta kan testi yapıldı b12 vitamini 172.7 çıktı doktor çok düşük olduğunu söyledi b12 ilacı yazdı wbc değeri ise 4.2 yani o da düşük. sebebini sorduğumda b12 vitamin eksikliğinin wbc değerini etkilediğini söyledi bu mümkün mü? kan verdiğimde bir rahatsızlığım yoktu

Tahlil.com Cevabı : Rahatsızlığınızın olmaması önemli değildir, tedavinize devam etmenizi öneririz..