Merhabalar 36 aylık kızımın tahlil sonuçlarını değerlendirirmisiniz lütfen

merhabalar 36 aylık kızımın tahlil sonuçlarını değerlendirirmisiniz lütfen şimdiden teşekkürlür UREA : 14 CREA : 0,23 WBC : 10,48 HGB : 12,6 MCH :27,1 MCHC : 31,9 MCV : 84,9 HEMOGRAM SONUÇLARI RDW-SD : 43,4 PDW : 15,7 KETON : NEG WBC : 5 RBC : 1 MUCS :6

Tahlil.com Cevabı : Kan sonuçlarında problem görünmüyor, idrar yolu enfeksiyonu açısından idrar kültürü yaptırmanızı öneririz..