Merhabalar, 41 yaşında bir erkeğim Biyokimya testi yaptırdım Glukoz, URE, kreatin, trigliserid, LDL

Tahlil.com Cevabı : Merhabalar, 41 yaşında bir erkeğim Biyokimya testi yaptırdım Glukoz, URE, kreatin, trigliserid, LDL kolesterol, AST, GGT, DEMIR, CRP - referans aralığında çiktı fakat ürik asid(UA) 8,0 (3,5-7,2) kolesterol (CHOL) 208 (0-200) HDL kolesterol 38 (40-60)/ALT 61 (0,- 50) beni şupeli durumuna ALT düşürüyor daha önceden de yaptırmıştım çok az yukardaydi 52 çikmıştı şu an 61 cevap bekliyorum lütfen.