Merhabalar 45 gün önce şüpheli ilişki yaşadım bel soğukluğu oldum tedavi gördüm ancak hiv virüsünden şüphelendim ?

Merhabalar 45 gün önce şüpheli ilişki yaşadım bel soğukluğu oldum tedavi gördüm ancak hiv virüsünden şüphelendim 25. günde üroloji doktoruma giderek test yapmasını istedim anti hiv yaptı ve hiç korkmana gerek yok dedi nette okuduğum kadarıyla 2-6 hafta arasında belli belirtiler gözleniyormuş bunların hiç biri bende olmadı hiv virüsü alan birisinde bu belirtilerden bir kaçı mutlaka görülüyor mu?=

Tahlil.com Cevabı : Doktorun gerekli testi yapmış durum negatif çıkmış ki seni göndermiş. Herhangi bir durum olsa idi doktorun gereken müdahaleyi yapardı onun için konuyu kapatabilirsin artık.