Merhabalar, ben 5 nisanda kürtaj oldum kanamam ıkı gun sürdü?

Merhabalar, ben 5 nisanda kürtaj oldum kanamam ıkı gun sürdü,sonra 5 mayısta normal adetimi oldum normal 5gun sürdü.ama dıger kanamam 3 gun gecktı 8 hazıran adet oldum fakat bu da 2 gun surdu bır gunde kahverengi akıntı geldi.hamılelık idrar testinde negatıftı nedeni ne olablir?

Tahlil.com Cevabı : Bir kadın doğum uzmanına başvurun.