Merhabalar ben erkek arkadasımla ilişkiye girdikten 3-4 gün sonra adet oldum.

Merhabalar ben erkek arkadasımla ilişkiye girdikten 3-4 gün sonra adet oldum. Normalde 6-7 gün sürerken bu sefer 3 gün sürdü. Aynı zamanda drar yolu enfeksiyonu oldum. Adetim bittikten 2 gün sonra gebelik testi yaptım ve negatif çıktı. Sistitten dolayı test hatalı olanbilir mi? Hamilelik olasılıgım?

Tahlil.com Cevabı : Sistitden dolayı test sonucu değişmez..