Merhabalar benim memuriyet atamam durduruldu üzüldüm ve stres yaptım atamam durdurulduktan sonra kal

Merhabalar benim memuriyet atamam durduruldu üzüldüm ve stres yaptım atamam durdurulduktan sonra kalçada ayaklarda ve arada da kafa yanma iğneleme olmaya başladı çünkü daha önceden böyle bir şikayetim yoktu. Nöroloji doktoruna gittim EMG ye sevk etti EMG yaptırdım normal çıktı sinirler zarar görmemiş dedi ayrıca B12 VE d vitamini düşüklüğü çıktı. başka ne yapabilirim yardımcı olabilir misiniz

Tahlil.com Cevabı : B 12 ve D vİTAMİNİ düşüklüğü yönünden tedavi olmalısınız belirtiğiniz bulgulara göre.