Merhabalar benim size bir sorum olacak benim 1 buçuk yaşında bir kızım var ve dun oyuncaklariyla oyun oynarken kolunun üzerine doğru

Merhabalar benim size bir sorum olacak benim 1 buçuk yaşında bir kızım var ve dun oyuncaklariyla oyun oynarken kolunun üzerine doğru düştü sonrasında baya ağladı ama parmaklarını kaynaştırıyor kolunu kaynastirirken acıyor galiba kolunu fazla hareket ettiremiyor acaba ne olabilir yardimci olursaniz..

Tahlil.com Cevabı : Muayene edilmesi gereklidir..