Merhabalar, Beta HCG testi yaptırdık, değer 637 çıktı, acaba mvcut değere göre gebelik süresi konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik haftasında ultrason çok dah güvenlidir ve önümüzdeki günlerde yapılacaktır.Beta HCG değerine göre yaklaşık gebelik süresine dair ise yukarıdaki yazı size fikir verecektir